Close

O hotelu

Dowiedz się ciekawych informacji o naszym hotelu

Jak już zapewne wiesz nasz hotel zlokalizowany jest w północno-zachodniej części Jarosławca. Jesteśmy hotelem, który stawia przede wszystkim na komfort swoich gości i na realizację ich potrzeb oraz pragnień. Gościmy odwiedzających już od wielu lat, dokładnie od 1999 roku. Od tego czasu na pewno wiele się zmieniło, ale nie zmieniło się jedno – nasze podejście do naszych gości. 

Od czego się zaczeło?

Na samym początku nasz hotel był małym ośrodkiem dla osób, które chciały odpocząć od miejskiego zgiełku i swoich codziennych zajęć oraz problemów. Później, z upływem lat zyskiwaliśmy dodatkowe środki, które pomogły nam w rozwinięciu i rozbudowie całego obiektu. Jako pierwszy hotel w tym regionie posiadaliśmy kort tenisowy. W całym ośrodku już wtedy pracowało ok. 40 osób na różnych stanowiskach. Od samego początku nasi goście byli zadowoleni i polecali nasz hotel innym osobom. Teraz można przekonać się o tym również z internetowych opinii.

Jaką mamy misję?

Chcemy aby każdy gość czuł się u nas jak u siebie w domu, a nawet trochę lepiej (o ile to możliwe). Staramy się słuchać potrzeb naszych klientów i wprowadzać w życie sugestie, które goście nam przekazują. Wychodzimy z założenia, że najlepszą reklamą jest marketing szeptany – głównie polecenia od zadowolonych klientów i właśnie na to stawiamy. Oprócz tej formy reklamy możesz nasz znaleźć i zobaczyć w reklamach telewizyjnych oraz w internecie.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wierzymy, że nie trzeba Cię długo przekonywać. Opinie o naszym hotelu, w tym wypowiedzi innych osób w mediach społecznościowych są bardzo wymowne. 

 

To, co na pewno powinno Ci przypaść do gustu to komfort i wygoda. Z nami możesz skupić się na odpoczynku i relaksie. Podziwianie nadmorskich terenów nie było nigdy prostsze. Oferujemy wiele możliwych aktywności, w zależności od tego jakim jesteś człowiekiem: jeżeli lubisz po prostu wypoczywać spędź cały swój czas leżąc na plaży i pływając w morzu. Jeżeli lubisz zwiedzać to zaplanowaliśmy sporo tras i atrakcji turystycznych. 

 

Wszystko zależy od Ciebie. Sam decydujesz jak wykorzystasz swój urlop. Jesteśmy bardzo elastyczni i otwarci na Twoje propozycje.

plaża i morze

Jak zarezerwować pobyt?

Jeżeli już udało nam się Ciebie przekonać do przyjazdu do naszego hotelu możesz skontaktować się z Nami na różne sposoby. Po pierwsze możesz po prostu do nas zadzwonić korzystając z numeru telefonu podanego w zakładce kontakt, możesz wysłać nam faks lub wiadomość mailową. Gorąco zachęcamy również do wypełnienia formularza rezerwacyjnego i podania zamierzanego terminu przyjazdu oraz wyjazdu. Pamiętaj, że termin wakacyjny jest bardzo oblegany dlatego nie zwlekaj ze swoją rezerwacją. Dzięki temu będziesz miał większe prawdopodobieństwo zarezerwowania wybranego przez Ciebie pokoju. Nasza hotelowa recepcja czynna jest w każdy dzień tygodnia, w godzinach od 08.00 do 21.00 i prosimy o kontakt telefoniczny w tych czasie.

 

Mamy nadzieję, że do nie za długiego zobaczenia!